Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

JESTEŚMY UCZESTNIKIEM

 

 

Rabaty Dla Klientów

 

 

Malina żółta 'Golden Everest'

11.50
Rozmiar:
Pojemnik P9
Wiek sadzonki:
2 lata
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 362 Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.5 kg

Opis produktu Malina żółta 'Golden Everest'

Maliny to krzewy, których nie powinno zabraknąć ani na działce, ani w ogrodzie. Mimo, że są dość wymagające, to jednak smaczne owoce, pełne właściwości odżywczych i zdrowotnych są największą zapłatą za trud, jaki należy włożyć w ich uprawę. Przy odpowiednim doborze odmian, maliny można smakować od końca czerwca, nawet do pierwszych przymrozków.

Golden Everest to odmiana maliny, owocująca na pędach jednorocznych. Malina ta wydaje żółte, duże, owalne owoce. Ich wspaniały smak i aromat zachwycą każdego konesera malin i innych owoców deserowych. Owoce są bardzo słodkie, nadają się także na przetwory i do mrożenia. Malina Golden Everest wykazuje wysoka odporność na mrozy. Jej niebywałą zaletą jest długi czas owocowania - od początku sierpnia do późnej jesieni. Rośliny owocują na pędach jednorocznych dlatego przycinamy je przy ziemi po owocowaniu.

 

Owoce są duże, zbliżone do kulistych. Ich barwa jest żółta lub lekko pomarańczowa. Są zwarte, jędrne i bardzo smaczne. Ze względu na barwę, wielkość i smak owoców, a także na porę ich dojrzewania, jest cenną odmianą do uprawy w ogrodach.

 

  

WYMAGANIA

Rośliny nabywamy w pojemniku, dlatego możemy sadzić je przez cały sezon. O ile zapewnimy im dobre warunki wzrostu, nie są trudne w pielęgnacji, a ich uprawa może sprawić dużo satysfakcji i radości.

Wymaga gleb średnio żyznych, umiarkowanie wilgotnych, próchniczej i przepuszczalnej o odczynie ok. 6,5Ph. 

Preferuje stanowisko słoneczne. Sadzimy co 0,5 m natomiast rzędy co 2m. Rośliny należy sadzić płytko, tak aby korzenie były przykryte warstwą gleby grubości około 2 cm. Po posadzeniu gleba powinna być mocno ubita, aby ułatwić spływanie i przytrzymywanie wody. 

Roślina mrozoodporna.

 

 

Parametry techniczne produktu Malina żółta 'Golden Everest'

ParametrWartość
RozmiarPojemnik P9
Wiek sadzonki2 lata

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: