Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

O Nas

Witamy w naszym sklepie www.ogrodonline.com.pl

Istniejemy od 2012r. jednak nasze doświadczenie w branży roślin ozdobnych rozwijamy już od roku 2005. Obecnie specjalizujemy się w produkcji ozdobnych drzew i krzewów liściastych oraz iglastych w pojemnikach P9. Od samego początku najważniejsza jest  dla nas  jakość produkowanych przez nas roślin. a także ich zdolność do szybkiej aklimatyzacji w nowym miejscu . Od 2017 roku wprowadziliśmy do naszej produkcji również byliny, trawy, pnącza oraz rośliny owocowe

  

Firma Ogrodonline to sklep internetowy, który powstał jako kolejny etap rozwoju naszej firmy początkowo prowadził sprzedaż w serwisie Allegro, gdzie zdobyliśmy zaufanie ponad 80 tysięcy Klientów. Na przełomie tych lat zyskaliśmy profesjonalne doświadczenie w pakowaniu i bezpiecznej wysyłce żywych roślin.

 

Nasza oferta skierowana jest to wszystkich osób detalicznych a także do klientów hurtowych na rynku polskim jak i zagranicznym; do właścicieli centrów ogrodniczych, punktów sprzedaży, architektów zieleni, firm urządzających ogrody i tereny zieleni.

Dbamy, aby wizerunkiem firmy było zadowolenie klienta z dokonanych u nas zakupów oraz jego obsługi przed i po sprzedażowej.  

Dokładamy wszelkich starań, aby koszt transportu był jak najmniejszy, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich warunków, aby rośliny dotarły do Klienta w nienaruszonym stanie. Nabyliśmy duże doświadczenie w pakowaniu i wysyłaniu roślin do naszych Klientów. Wszystkie Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku firmą kurierską DPD tak, aby nie zalegały przez weekend w sortowniach. Każda roślina jest przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Koszt transportu uzależniony jest od wielkości i ilości roślin.

 

Za swoją pracę bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmy dostarczające przesyłki, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie klienta. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują. Chcemy aby byli Państwo w pełni zadowoleni z zakupionego towaru, prosimy więc o współpracę w rozwiązywaniu spornych sytuacji, każdą reklamację rozpatrujemy i staramy się znaleźć rozwiązanie w pełni zadowalające dla naszych Klientów.

 

Nasz sklep jest w przypadku wielu unikatowych roślin jedynym miejscem w internecie, w którym możesz je nabyć.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z z naszej oferty

Ogrodonline

 

 

 

Numer Konta

 

74 1020 1332 0000 1402 1034 6239