Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

JESTEŚMY UCZESTNIKIEM

 

 

Rabaty Dla Klientów

 

 

Jałowiec pośredni 'Goldkissen'

7.00
Rozmiar:
Pojemnik P9
Wiek sadzonki:
2 lata
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 118 Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.5 kg

Opis produktu Jałowiec pośredni 'Goldkissen'

Jałowiec Goldkissen to gęsty, szeroko rozłożysty krzew o formie płożącej. Gałązki tego jałowca delikatnie opadają ku ziemi. 

Odmiana wolno rosnąca, po kilkunastu latach uprawy krzewy osiągają do 0,6 m wysokości.  Młode rośliny są szersze i bardziej rozłożyste, a z wiekiem wypiętrzają się. Roślina osiąga nawet 2 metry średnicy.

Jej intensywny złocistożółty kolor rozświetli niejeden ogród. Mają szerokie zastosowanie do nasadzeń masowych jak i do nasadzeń pojedynczych.Idealnie nadaje się do ogrodów przydomowych jak również jest niezastąpiona do nasadzeń zieleni miejskiej.

Tworzy piękną kompozycje z bylinami na skalniakach. Jałowce Goldkissen idealnie sprawdzają się na wrzosowiskach. Nadają się również do dużych donic na tarasach i balkonach.

Jałowiec Goldkissen bardzo efektownie wygląda z innymi nasadzeniami o ciemno listnej kolorystyce. Odmiana ta jest zimozielona.

 

WYMAGANIA

Rośliny nabywamy w pojemniku, dlatego możemy sadzić je przez cały sezon. O ile zapewnimy im dobre warunki wzrostu, nie są trudne w pielęgnacji, a ich uprawa może sprawić dużo satysfakcji i radości.

Bezobsługowy iglak, który dobrze rośnie na większości gleb, jest doskonałym wyborem zarówno dla osób zabieganych, jak i tych, którzy spędzają dużo czasu w swoim ogrodzie.

Najlepsze są gleby lekkie, piaszczyste i suche. Stanowisko dobrze nasłonecznione, lekkie zacienienie znoszą niektóre odmiany.  Wytrzymała na susze, mrozy i miejskie zanieczyszczenia. 

Roślina jest mrozoodporna na terenie całego kraju.

 

 

Parametry techniczne produktu Jałowiec pośredni 'Goldkissen'

ParametrWartość
RozmiarPojemnik P9
Wiek sadzonki2 lata

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: