Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

JESTEŚMY UCZESTNIKIEM

 

 

Rabaty Dla Klientów

 

 

Malina MINIATUROWA 'Ruby Beauty'R

21.50
Rozmiar:
Pojemnik P9
Wiek sadzonki:
2 lata
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 218 Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.5 kg

Opis produktu Malina MINIATUROWA 'Ruby Beauty'R

Maliny to krzewy, których nie powinno zabraknąć ani na działce, ani w ogrodzie. Mimo, że są dość wymagające, to jednak smaczne owoce, pełne właściwości odżywczych i zdrowotnych są największą zapłatą za trud, jaki należy włożyć w ich uprawę. Przy odpowiednim doborze odmian, maliny można smakować od końca czerwca, nawet do pierwszych przymrozków.

Malina Ruby Beauty® jest pierwszą maliną na świecie o kompaktowym pokroju, osiagajacą wysokość do 1 metra. Produkuje aż 1,5 kg owoców z jednego krzewu. Ma bogato rozgałęzione, bezkolcowe pędy, jest mało wymagająca, nadająca się doskonale do Twojego Patio. 

Ruby Beauty® jest obficie owocującą odmianą maliny, o tradycyjnym smaku i bardzo bogatym aromacie. Jest idealna do uprawy w donicach na każdym balkonie badź tarasie. Plonuje na dwuletnich pędach wczesnym latem. Po owocowaniu należy te pędy wyciąć, co umożliwi urośnięcie nowych do przyszłorocznych zbiorów. Rośliny powinny być sadzone pojedynczo w 10 litrowych donicach, lub po 3 w 40 litrowych donicach. Można ją również posadzić jako ozdobny żywopłot, wtedy odległość między roślinami powinna wynosić 70 cm.

  

WYMAGANIA

Rośliny nabywamy w pojemniku, dlatego możemy sadzić je przez cały sezon. O ile zapewnimy im dobre warunki wzrostu, nie są trudne w pielęgnacji, a ich uprawa może sprawić dużo satysfakcji i radości.

Wymaga gleb średnio żyznych, umiarkowanie wilgotnych, próchniczej i przepuszczalnej o odczynie ok. 6,5Ph. 

Preferuje stanowisko słoneczne. Sadzimy co 0,5 m natomiast rzędy co 2m. Rośliny należy sadzić płytko, tak aby korzenie były przykryte warstwą gleby grubości około 2 cm. Po posadzeniu gleba powinna być mocno ubita, aby ułatwić spływanie i przytrzymywanie wody. 

Roślina mrozoodporna.

 

 

Parametry techniczne produktu Malina MINIATUROWA 'Ruby Beauty'R

ParametrWartość
RozmiarPojemnik P9
Wiek sadzonki2 lata

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: