Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

JESTEŚMY UCZESTNIKIEM

 

 

Rabaty Dla Klientów

 

 

O Nas

Witamy w Naszym internetowym sklepie Ogrodonline.com.pl

Nasza działalność opiera się na sprzedaży detalicznej, a także hurtowej. W ofercie posiadamy najciekawsze gatunki roślin znajdujące się na Europejskim rynku ogrodniczym. Obecnie wzbogaciliśmy Naszą ofertę o bardzo rzadko spotykane gatunki - niektóre z nich nadal są niedostępne na Naszym rynku.

Niebawem w Naszej ofercie znajdą Państwo bardzo duży asortyment jeżówek, cebulek tulipanów i mieczyków.

 

Jesteśmy godnym partnerem w interesach, co potwierdzają opinie naszych Klientów wystawione na portalu Allegro. Dbamy, aby wizerunkiem firmy było zadowolenie klienta z dokonanych u nas zakupów oraz jego obsługi przed i po sprzedażowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby koszt transportu był jak najmniejszy, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich warunków, aby rośliny dotarły do Klienta w nienaruszonym stanie. Nabyliśmy duże doświadczenie w pakowaniu i wysyłaniu roślin do naszych Klientów. Wszystkie Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku firmą kurierską DPD tak, aby nie zalegały przez weekend w sortowniach. Każda roślina jest przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Koszt transportu uzależniony jest od wielkości i ilości roślin.

Za swoją pracę bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmy dostarczające przesyłki, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie klienta. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują. Chcemy aby byli Państwo w pełni zadowoleni z zakupionego towaru, prosimy więc o współpracę w rozwiązywaniu spornych sytuacji, każdą reklamację rozpatrujemy i staramy się znaleźć rozwiązanie w pełni zadowalające dla naszych Klientów.