Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

JESTEŚMY UCZESTNIKIEM

 

 

Rabaty Dla Klientów

 

 

Róża pnąca 'Paul Noël'

Na stanie: 71 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.5 kg

17.00
Rozmiar:
Pojemnik P9
Wiek sadzonki:
2 lata
dodaj do schowka Negocjuj cenę

Opis produktu Róża pnąca 'Paul Noël'

Róże mają najdłuższą historię jak żadna inna uprawna roślina. Już starożytni Grecy i Rzymianie oddawali cześć róży jako "królowej kwiatów". W średniowiecznych klasztorach doceniono jej właściwości lecznicze. 

Pnąca odmiana róży dorastająca do 3 m wysokości. Kwiaty nasycone jasno różowe. półpełne, drobne 6-8 cm, zebrane w duże  kwiatostany (do 20 szt.)   

Kwitnie bardzo obficie od połowy czerwca aż do późnej jesieni. Obfite żywozielone ulistnienie jest zdominowane przez rozkwitające kwiatostany. Liście ciemne błyszczące. 

Doskonała odmiana na pergole, trejaże, nie powtarza kwitnienia, lecz kwitnie długo i bardzo obficie. Sprawdzona niezawodna odmiana do każdego ogrodu.

 

WYMAGANIA

Roślina mało wymagającą, żywotna i łatwa w uprawie. Najlepiej rośnie na glebach żyznych, przepuszczalnych, na stanowiskach słonecznych. 

Krzewy odznaczają się wysoką mrozoodpornością. Niemniej jednak podczas surowych zim pędy mogą przemarzać, ale wówczas krzewy dobrze regenerują i odtwarzają część nadziemną. 

Odmiana nie wymaga cięcia wiosną. Jedynym zabiegiem, o którym należy pamiętać, jest usuwanie pędów martwych lub uszkodzonych.

 

Parametry techniczne produktu Róża pnąca 'Paul Noël'

ParametrWartość
RozmiarPojemnik P9
Wiek sadzonki2 lata

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: